Hou je van food & online communicatie? En wil jij vanaf februari 2025 stage lopen bij een van de snelst groeiende online foodmerken van Nederland?
Over Oot
Oot Granola is het grootste online ontbijtmerk van de Benelux. Op kantoor in Amsterdam werken we met een jong, ambitieus team van 9 collega’s. Onze bakkerij in Noord-Brabant bakt wekelijks kraakverse, suikerarme granola’s waarmee duizenden consumenten hun dag gezond starten. We zitten in een superleuke fase: er komt een nieuwe grote campagne aan met veel vernieuwing in ons merk.
Vanaf februari 2025 zoeken wij een leuke en creatieve stagiair met een liefde voor food en social media. Eerder starten mag ook!
Werkzaamheden
- Creëren van originele content voor onze verschillende communicatiekanalen op basis van inzichten uit onderzoeken en signalen uit de community. Oftewel; je schrijft en produceert beeld en tekst voor Instagram/Facebook stories, posts, nieuwsbrieven en blogs. We hebben nog geen TikTok-account maar deze willen we graag opstarten. Omdat we een klein team hebben, is er veel creatieve vrijheid.
- Bedenken en uitvoeren van leuke acties op social media in samenwerking met bekende influencers en merken.
- Je bent als stagiair belangrijk voor Oot en we vinden het leuk als je volledig meedraait in het team, dus ook meetings en brainstorms bijwoont en je mening geeft. Daar is veel ruimte voor.
- Je rapporteert aan de Brand Manager, en werkt nauw samen met alle collega's om een project gedaan te krijgen.
Jouw eigenschappen en ervaring
- Je bent súper creatief, zit altijd boordevol ideeën en je weet deze ook met wat humor over te brengen aan onze doelgroep (via social media, mails etc.).
- Je schrijft goed, zowel creatief als grammaticaal, en hebt oog voor design en mooi beeld (ervaring met InDesign, Photoshop en Illustrator is een pre).
- Je houdt van eten en hebt affiniteit met innovatieve food-merken. Zoals Tony’s Chocolonely, maar dan gezonder 😉.
- Je bent ambitieus, proactief en zelfstandig, en je ziet je stage als kans om veel relevante ervaring op te doen.
- Studierichting: bijvoorbeeld Communicatie, Creative Business (Media, Informatie & Communicatie), Communicatie Multimedia Design (CMD), Contentmarketing, Journalistiek.
Wat bieden wij
- Ervaring opdoen bij een van de snelstgroeiende foodmerken van de Benelux, veel leren en een zichtbare bijdrage leveren
- Een gezellig kantoor met grote keuken in het centrum van Amsterdam (metrohalte Weesperplein is voor de deur) en de mogelijkheid om een dag per week vanuit huis te werken
- Laptop van de zaak inclusief benodigde ontwerprogramma’s
- Vakantiedagen in overleg (altijd 5 dagen tijdens je stage)
- Stagevergoeding van € 400 per maand (minstens 4 dagen per week)
- Elke dag (gratis) heerlijke lunch met vers brood en salades samen met je Oot-collega’s
- En natuurlijk dagelijks gezond ontbijt van Oot!
Interesse? Stuur je CV en je motivatie naar hallo@oot.nl t.a.v. Tessa Dirken. Hopelijk tot gauw!
P.s. Ook een mogelijkheid als extra werkervaringsplek voor studenten die net zijn afgestudeerd.