Stagiair Communicatie & Social media (vanaf september 2023)

Hou je van food & online communicatie? Wil jij vanaf september 2023 stagelopen bij een van de snelst groeiende online foodmerken van Nederland?

Over Oot

Oot Granola is het grootste online ontbijtmerk van de Benelux. Op kantoor in Amsterdam werken we met een jong, ambitieus team van 12 collega’s. Onze bakkerij in Noord-Brabant bakt wekelijks kraakverse, suikerarme granola’s waarmee duizenden consumenten hun dag gezond starten.
Oot zit in een geweldige fase: de basis staat, het product slaat aan en we zijn er klaar voor om de rest van Europa te veroveren met onze gezonde granola’s.

Vanaf juli 2023 zoeken wij een leuke & goede creatieve stagiair met een liefde voor food en social media. Iets eerder of later starten mag ook.

Werkzaamheden

  • (Onder begeleiding) uitdenken van de social media- & contentstrategie dat bijdraagt aan het merk Oot.
  • Creëren van originele content voor onze verschillende communicatiekanalen. Oftewel; je schrijft en produceert beeld voor Instagram/Facebook stories en posts, nieuwsbrieven en blogs.
  • Bedenken en uitvoeren van leuke acties op social media in samenwerking met influencers en bekende merken.
  • Je bent als stagiair belangrijk voor Oot en we vinden het leuk als je volledig meedraait in het team, dus ook meetings bijwoont en je mening geeft.
  • Je rapporteert aan de Brand Manager, en werkt nauw samen met de Head of Growth en de oprichter van Oot.

Jouw eigenschappen en ervaring

  • Je bent súpercreatief, zit altijd boordevol ideeën en je weet deze ook met wat humor over te brengen aan onze doelgroep (via socialmedia, mails etc.).
  • Je schrijft goed, zowel creatief als grammaticaal, en hebt oog voor design en mooi beeld (ervaring met InDesign, Photoshop en Illustrator is ee pre).
  • Je houdt van eten en hebt affiniteit met innovatieve food-merken. Zoals Tony’s Chocolonely, maar dan gezonder 😉.
  • Je bent ambitieus, proactief en zelfstandig, en je ziet je stage als kans om veel relevante ervaring op te doen.
  • Studierichting: bijvoorbeeld Communicatie, Creative Business (Media, Informatie & Communicatie), Communicatie Multimedia Design (CMD), Contentmarketing, Journalistiek.

Wat bieden wij

  • Ervaring opdoen bij een van de snelstgroeiende foodmerken van de Benelux, veel leren en een zichtbare bijdrage leveren
  • Een gezellig kantoor met grote keuken in het centrum van Amsterdam (metrohalte Weesperplein is voor de deur) en de mogelijkheid om een dag per week vanuit huis te werken
  • Laptop van de zaak inclusief benodigde ontwerprogramma’s
  • Vakantiedagen in overleg (altijd 5 dagen tijdens je stage)
  • Stagevergoeding van € 400 per maand (minstens 4 dagen per week)
  • Elke dag (gratis) heerlijke lunch met vers brood en salades samen met je Oot-collega’s
  • En natuurlijk dagelijks gezond ontbijt van Oot!

Interesse? Stuur je CV met een korte motivatie naar hallo@oot.nl t.a.v. Tessa Dirken. Hopelijk tot gauw!

P.s. Ook een mogelijkheid als extra werkervaringsplek voor studenten die net zijn afgestudeerd.